Sohbet
ANKARA
Diğer Şehirleri Gör
SON DAKİKA

Şuan Sohbet ve mIRC servislerinde toplam 2649 kişi bulunmaktadır. http://www.mirc.com.tr 2006 yılından beri Sohbet, Kameralı Sohbet, Chat ve birçok servisi ile milyonlarca kişiyi bir araya getirmiş ve halen daha getirmeye devam eden bir Sohbet portalıdır.

Türkiye'nin Sohbet - mIRC ve Chat Platformu!

Anasayfa > Türkçe mIRC İndir

Türkiye’de kullanılmaya başladığı ilk günden beri mIRC üzerinde sürekli kendini geliştiren ve bu sayede ilk Türkçe mIRC programını çıkartan McKruGer, bu işe başlayacak yeni arkadaşlara yol göstermiştir. Bundan 1-2 sene önce mirc.com.tr yönetimini devir alan, ancak kendi işleri yüzünden ilgilenmeyi bırakan McKruGer sitemizde yayınlanan mIRC programının resmi yapımcısıdır. En son olarak Mırc v7.1 sürümünü güncelleyip, Türkçeleştiren McKruGer bu sürümden sonra herhangi bir çeviri yapmamıştır.

Türkçe mIRC versiyonu tamamen orijinal olup, sadece yazıları çevrilmiştir. Üzerinde herhangi bir eklenti veya ekstra özellik bulunmamaktadır.

Türkçe mIRC ne gibi kolaylık sağlar?

Türkçeleştirilmiş mIRC sayesinde programa daha fazla hakim olup, tüm kontrolün sizde olmasını sağlarsınız. Herhangi bir olaydan dolayı karşınıza çıkan hataları, Türkçe çeviri sayesinde kendiniz giderebilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde kendi mIRC programınızı yaratıp, kişiselleştirebilirsiniz.

Türkçe Mırc sürümünün herhangi bir zararı var mıdır?

Türkçe mirc tamamen orijinal olup, bilgisayarınıza zarar verecek hiçbir materyal bulundurmamaktadır. Gönül rahatlığı ile indirip, kurabilirsiniz.

Türkçe mIRC indirmem için ne yapmam gerekiyor?

Programı sitemizin “Türkçe mirc indir” sekmesinden indirebilir, 2 dakika içinde bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Yazının sonunda vereceğim adresten de kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Başka sitelerde de Türkçe mirc var, onlar sahte mi?

Türkiye’de onlarca mirc sitesi kendine özel uygulama yapmaktadır. Bunların zararlı olup, olmadığını kontrol etmediğimiz için bilmemekteyiz. Başka sitelerden indireceğiniz mIRC programlarının sorumlulukları tamamen siz ve indirdiğiniz site arasındadır. Aynı durum bizim sitemiz içinde geçerli olup, biz ve kullanıcı arasında olmaktadır. Sitemizden indirdiğiniz mIRC ile ilgili yaşadığınız bir sorun için sitemizden destek alabilir, sorununuzun kısa sürede halledilmesini sağlayabilirsiniz.

Yeni versiyonlarda Türkçeye çevrilecek mi?

Bizim şuanda mIRC sürümlerini Türkçeye çevirecek ekibimiz bulunmamaktadır. Sitemizde tüm hakları McKruGer’a ait Türkçe mIRC’e yer vermekteyiz. Bu konu hakkında daha fazla bilgi için iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

 

Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir
ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
trend wp
0,488 saniyede 46 sorgu yapıldı.

mIRC.Com.TR Web Portalı içerisinde 17 Kategoriye , 832 Yazı Yazıldı , 117 Yorum Yapıldı.Copyright © 2006 - 2015 Her hakki gizlidir.Izinsiz cogaltilamaz. sitemize giren Tüm üyelerimiz Gizlilik sözleşmesi
sayfasını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

ücretsiz oyun oyna
Google | Sohbet | Kameralı Sohbet
Yandex.Metrica

İçerik son olarak itibari ile güncellenmiştir.

We Love